Hlavní menu
Novinky
01.04.2009: AKCE
jednotná zvýhodněná cena server hostingu pokračuje

29.09.2007: sleva
50% sleva public serverů

01.06.2007:
TS server hosting opět v provozu
Návštěvník
TOPlist
Webhosting ATTIVO
Aktuality

Využijte možnosti podání reklamy ve formě článku

Vážení přátelé, rozšířili jsme naše sekce o další dvě a to sekce s názvy "Zábava", kde již jeden článek byl vydán a "Reklama". Více informací ve článku...

Rádi bychom tímto nabídli nejen našim uživatelům možnost podání si placené reklamy ve formě zveřejněného článku s možností odkazů a podrobných popisků v obsahu. Ceny za články se mohou lišit dle délky, tipu a vůbec obsahu zveřejňované reklamy. V případě žádosti o reklamu je nutné napsat na náš kontaktní e-mail žádost o zveřejnění článku s přiloženou přílohou ve standardním formátu txt, rtf, doc, odf, otd a podobně, kde bude obsah. Používáme kancelářský program s otevřenou licencí OpenOffice. Ceny se mohou pohybovat od 100,- do cca. 300,- Kč za článek. Tuto informaci dostanete v odpovědi na Váš e-mail.

Akce:
Do 12. února včetně je podání až pěti reklam ZDARMA. Tím se rozumí podání reklamy ve formátu max. A4 s velikostí fontu 14... Kdo dřív přijde, ten dřív mele, proto neváhejte a využijte ;-)

| Autor: Raziel-CZ | Vydáno dne 09. 02. 2007 | 3410 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Webhosting ATTIVO
Vyhledávání

Vyhledat text

Přihlášení čtenáře

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Informace stránky
Verze stránek:
1.0.2007.02.01

© 2007 team-speak.cz

Kontaktní email:
admin@vepis_domenu


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server