Hlavní menu
Novinky
01.04.2009: AKCE
jednotná zvýhodněná cena server hostingu pokračuje

29.09.2007: sleva
50% sleva public serverů

01.06.2007:
TS server hosting opět v provozu
Návštěvník
TOPlist
Webhosting ATTIVO
Aktuality

Pro studijní účely spuštěn DC++ hub

Včera večer byl pro studijní účely spuštěn nový Direct Connect hub, více informací se dozvíte jako obvykle po rozkliknutí nadpisu v tomto článku...

Jak mnozí zajisté vědí, Direct Connect hub slouží k přímému sdílení dat. Jde o tzv. p2p síť, jenž funguje i jako chat. Nejznámější a námi doporučované varianty jsou klienti DC++, zD++ (podporuje segmentové stahování) a naše česká verze od PPK z názvem CZDC++. Samozřejmě klientů existuje celá řada, co si však zvolíte je už pouze a jen na vás. Direct Connect hub s názvem TeamSpeak.cz je dostupný na adrese "dc.teamspeak.cz:411".

Nebudeme se zde rozepisovat co to Direct Connect hub vlastně je, případní zájemci mohou nahlédnout třeba sem, nebo sem. Zájemci o registraci na náš nový hub si nejprve přečtou tento článek, dle kterého se zařídí.

Hub je uzavřený pouze pro registrované uživatele, proto v případě zájmu požádejte v tomto threadu o registraci. Odpověďi s heslem dostanete na e-mail, který jste uvedli při registraci do fóra, kde budiž prostor pro žádosti o vstup a registrace na hub. Upozorňujeme však všechny uživatele, že tento DC++ hub slouží pouze ke studijním účelům, jako chat a ke sdílení volně šiřitelného software (námi podporován je pouze free software kolem TeamSpeak - servery, klienti a volně šiřitelné distribuce Linuxu). Za veškerá další sdílená data si odpovídáte sami, žádný administrátor tedy nemůže v žádném případě za konání uživatelů nést odpovědnost. Je více než možné, že bude-li někdo načapán při sdílení nelegálních dat, bude z hubu vyloučen. Minimální sdílení je pouhých 10 MB, proto skutečně není třeba sdílet nelegálně.

| Autor: Raziel-CZ | Vydáno dne 22. 01. 2007 | 3760 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Webhosting ATTIVO
Vyhledávání

Vyhledat text

Přihlášení čtenáře

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Informace stránky
Verze stránek:
1.0.2007.02.01

© 2007 team-speak.cz

Kontaktní email:
admin@vepis_domenu


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server