Hlavní menu
Novinky
01.04.2009: AKCE
jednotná zvýhodněná cena server hostingu pokračuje

29.09.2007: sleva
50% sleva public serverů

01.06.2007:
TS server hosting opět v provozu
Návštěvník
TOPlist
Webhosting ATTIVO
Aktuality

Aktualizace podmínek pro zakládání TS

Aktualizovali a poněkud přeorganizovali jsme pravidla pro založení a údržbu TeamSpeak serverů. Ti co mají zájem využívat služeb TS musí být s tímto článkem seznámeni, v opačném případě není založení nového TS serveru možné (více v tomto článku)...

Dne 28.01.2007 byla pozměněna pravidla, která nyní najdete na webu TeamSpeak.cz v hlavním menu pod záložkou "Pravidla TS.CZ". Pod hlavním menu se nachází položka "Objednávka TS", kde jsou v jednom místě k dispozici všechny údaje nezbytné pro provoz TS serverů. Všichni co budou chtít nový TS server musí od této chvíle tomuto menu věnovat maximální pozornost, mít přečteny všechny podmínky v něm a napsat kompletní žádost podle aktuálních pravidel. Díky této povinnosti se nebudeme muset zabývat všemi, kteří nevědí co chtějí a nedbají nebo jsou líní číst, díky čemuž někteří z mladších řad uživatelů nás až opakovaně obtěžují. Nevedeme zde žádné FAQ (nápovědy), poněvadž ze zkušenosti z jiných webů vím, že je téměř nikdo nečte, a proto budeme jednoduše nekompletní žádosti s nejasnými cíly ignorovat. Pokud někdo bude mít skutečný zájem o TS server, bude proto muset něco udělat. Veškeré služby a varianty TS jsou ZDARMA, proto zajisté nikomu povinnost být se vším seznámen neuškodí, naopak se díky této změně nebudeme muset věnovat těm, kteří vlastně zájem nemají a chtějí jen na sebe přilákat pozornost...

Nově od této chvíle bude žadatel psát na e-mail provozovatele kompletní žádost, jenž bude obsahovat souhlas s přečtenými pravidly, informace potřebné k založení serveru, zvolenou variantu serveru a vlastní slova, která nám chce sdělit. V opačném případě riskujete ignoraci e-mailu a v případě opakového až vtíravého obtěžování bezpředměntnými návrhy jako jsou například velmi oblíbené výměny bannerů, zablokování e-mailové adresy v mailfiltru. Pokud by snad někdo měl zájem umístit náš banner na svých stránkách, budeme jedině rádi, ale nenabízejte nám to jako výměnu za poskytovaní služeb.

Vy co máte čisté svědomí, jste tímto článkem zmateni, dozvěděli se o stránce a možnosti poskytovaní TeamSpeak serverů zdarma, jste rozumní a podobně se prosím nezlobte za poněkud hrubší a nepříjemný obsah tohoto článku. Jelikož je vše zdarma, jsme denně zasypáváni různými nesmyslnými zprávami a dotazy, které jsou mimochodem z 98% zodpovězeny v pravidlech nebo diskusním fóru. Proč by si někteří měli něco pět minut číst když mohou položit dotaz rovnou a počkat si na odpověď. Tímto ale nadobro končíme se zodpovězováním dotazů, na které je odpověď v pravidlech a fóru. E-mailová adresa poskytovatele TeamSpeak.cz slouží pouze k podávání žádostí o nové servery a prodlužování v rámci pravidel, nikoliv na zodpovídání dotazů uživatelů. A proto máte-li dotaz, obraťte se s důvěrou na naše diskusní fórum, kde se vám budeme v co nejbližší době věnovat. Lišíme se od ostatních webů tím, že nemusíte natolik používat položku hledat a půjde-li o dotaz rozumný, odpovíme rádi znovu, popřípadě poskytneme odkaz tam, kde byl konkrétní problém v minulosti vyřešen. Snažíme se tím vycházet všem vztříc a neodrazovat vás od položení dotazu. V našem fóru můžete napsat cokoliv bez strachu z vynadání moderátorem, jelikož my si lidí vážíme a neponižujeme je jako to dělají mnozí na různých diskusních fórech na internetu. Pokud byste se však čistě náhodou s nečím takovým setkali, neváhejte mne se stížností a odkazem na konkrétní thread kontaktovat.

Děkujeme všem čtenářům a případným zájemcům o naše bezplatné služby za pozornost, přejeme příjemný den a v případě herních klanových turnajích mnoho štěstí.

| Autor: Raziel-CZ | Vydáno dne 28. 01. 2007 | 5292 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Webhosting ATTIVO
Vyhledávání

Vyhledat text

Přihlášení čtenáře

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Informace stránky
Verze stránek:
1.0.2007.02.01

© 2007 team-speak.cz

Kontaktní email:
admin@vepis_domenu


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server