Pro studijní účely spuštěn DC++ hub

Autor: Raziel-CZ <admin(at)raziel-cz.net>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 22. 01. 2007

Včera večer byl pro studijní účely spuštěn nový Direct Connect hub, více informací se dozvíte jako obvykle po rozkliknutí nadpisu v tomto článku...

Jak mnozí zajisté vědí, Direct Connect hub slouží k přímému sdílení dat. Jde o tzv. p2p síť, jenž funguje i jako chat. Nejznámější a námi doporučované varianty jsou klienti DC++, zD++ (podporuje segmentové stahování) a naše česká verze od PPK z názvem CZDC++. Samozřejmě klientů existuje celá řada, co si však zvolíte je už pouze a jen na vás. Direct Connect hub s názvem TeamSpeak.cz je dostupný na adrese "dc.teamspeak.cz:411".

Nebudeme se zde rozepisovat co to Direct Connect hub vlastně je, případní zájemci mohou nahlédnout třeba sem, nebo sem. Zájemci o registraci na náš nový hub si nejprve přečtou tento článek, dle kterého se zařídí.

Hub je uzavřený pouze pro registrované uživatele, proto v případě zájmu požádejte v tomto threadu o registraci. Odpověďi s heslem dostanete na e-mail, který jste uvedli při registraci do fóra, kde budiž prostor pro žádosti o vstup a registrace na hub. Upozorňujeme však všechny uživatele, že tento DC++ hub slouží pouze ke studijním účelům, jako chat a ke sdílení volně šiřitelného software (námi podporován je pouze free software kolem TeamSpeak - servery, klienti a volně šiřitelné distribuce Linuxu). Za veškerá další sdílená data si odpovídáte sami, žádný administrátor tedy nemůže v žádném případě za konání uživatelů nést odpovědnost. Je více než možné, že bude-li někdo načapán při sdílení nelegálních dat, bude z hubu vyloučen. Minimální sdílení je pouhých 10 MB, proto skutečně není třeba sdílet nelegálně.